Mogelijk een einde aan de Alphense jaarmarkt
Stichting Jaarmarkt heeft besloten om dit jaar geen vergunning aan te vragen voor het jaarlijkse evenement in Alphen aan den Rijn. Na meerdere gesprekken met de Gemeente heeft de stichting moeten concluderen dat het organiseren van de jaarmarkt dit jaar financieel onhaalbaar is geworden.
De Gemeente komt jaarlijks met nieuwe eisen, maar voor het komende seizoen lijken deze eisen dermate verzwaard te zijn dat de kosten de pan uitreizen. Hierdoor ziet de organisatie zich genoodzaakt om het geliefde evenement voor de inwoners van Alphen aan den Rijn dit jaar over te slaan.
Deze moeilijke beslissing wordt betreurd, aangezien de jaarmarkt traditioneel een hoogtepunt is in de lokale gemeenschap en jaarlijks duizenden bezoekers trekt. De organisatoren van de Jaarmarkt hopen echter dat de Gemeente Alphen aan den Rijn alsnog bereid is om water bij de wijn te doen. Hoewel de organisatie dit jaar de vergunning niet zal aanvragen, blijft er hoop op positief nieuws in de toekomst.