Muziekpodia tijdens Jaarmarkt Alphen

Vanmiddag om 13.00 uur is de muziek aangegaan op de Jaarmarkt. Op het Rijnplein en Paradijsplein zijn de rest van de avond optredens te zien van bekende en onbekende artiesten.

Wesley Klein en Dean Saunders zingen allebei een half uur tijdens de Jaarmarkt. Klein, die talentenjacht Popstars in 2010 won, treedt van 17.00 tot 17.30 uur op op het Rijnplein in Alphen.

Popstars 2011-winnaar Dean Saunders maakt van 22.00 tot 22.30 uur zijn opwachting op datzelfde Rijnplein. Radiozender 100%NL host de Jaarmarktmiddag en -avond. Dean Saunders, de broer van The Voice of Holland-winnaar Ben, doet Alphen weer aan. In juni was Saunders nog te zien bij de Zomerbraderie in winkelcentrum Herenhof, nu maakt hij onderdeel uit van het avondprogramma van de Jaarmarkt. Samen met Colin Banks, Mike & Colin en Quincy zingt Dean Saunders tussen 19.00 en 22.30 uur. De 100%NL Fomido Zomertour doet Alphen aan. Tussen 14.00 en 17.30 uur staan Colin Banks, Judith, Helder en Wesley Klein op de bühne.

Alphense acts op Paradijsplein
Murphey's Law is een van de bands die tijdens de Jaarmarkt optreedt op het Paradijsplein. Vanaf 19.00 uur staan daar allemaal Alphense muziekacts geprogrammeerd. De Alphense muziekformatie trad vier maanden geleden ook op tijdens het Zoomerspektakel aan het Meer. Murphey's Law deelde toen het programma met Alain Clark en Waylon. Van 19.00 tot 19.45 uur staat Guitar Trouble op het podium voor de Bonifaciuskerk, gevolgd door Long Way Blues (20.00-20.45 uur) en Murphey's Law (21.00-21.45 uur). Daarna is het de beurt aan Insane tussen 22.00 en 22.45 uur met een special act en DJ's Berend & Sven sluiten het feest om middernacht af.

's Middags vindt op het Paradijsplein de finale van het Talent van Alphen plaats. Vorig jaar werd de eindstrijd door X-Factor finaliste Jessica Mougin (16) gewonnen. David en Tim, Farah Benguedd e.a., Madelon Reumerman, Felice en Jip, Sven van der Meer, The Lemurs, Prisca en Anne-Roos, Roos Batelaan en Ramon Huisman staan in de finale. De tien muziekacts mogen tijdens de Jaarmarkt optreden. De eindstrijd onder de Alphense middelbare scholieren is 21 september op het Paradijsplein. Ook Jessica Mougin zingt. Dit jaar baarde ze opzien door de finale van het televisieprogramma X-Factor te halen. Jessica Mougin is als special guest toegevoegd aan de line-up. De show vangt die woensdag om 13.00 uur aan.

Straatfeest in Julianastraat
In de Julianastraat wordt toch weer een straatfeest gegeven. Aanvankelijk zou het Alphense festijn tijdens Koninginnedag voor het laatste gehouden worden. Toch slaan horecazaken Alle Hens, Bar Amsterdam, M'n schatje en Trots de handen weer ineen. Het feest trok op 30 april zo'n drieduizend bezoekers. Daarmee was de straat nagenoeg vol.

Het straatfeest op woensdag 21 september (Jaarmarkt) wordt uitgebreid ten opzichte van eerdere edities. Dit keer draait er niet alleen een DJ 's avonds, maar treden overdags ook bandjes op. Welke muziekformaties op de bühne staan wordt later bekendgemaakt. Het straatfeest duurt net als de andere keren tot middernacht.

Meer nieuws

Advertorial Eten en drinken gisteren 17:08

Bitterballen proeverij bij Van der Valk Avifauna

Bij Van der Valk Avifauna kunnen echte borrel liefhebbers hun hart ophalen met een heerlijke bitterballen proeverij. Deze smakelijke selectie bestaat uit maar liefst zes verschillende soorten bitterballen, elk met een unieke twist en verrassende smaakbeleving.

Geschiedenis gisteren 16:11

ArcheoLab geopend in Alphen: duik in het Romeinse verleden van Albaniana

In Bibliotheek Rijn en Venen is het ArcheoLab officieel geopend: een plek waar geschiedenis tot leven komt. Bezoekers kunnen hier zelf aan de slag met echte archeologische vondsten uit Romeins Albaniana, zoals de nederzetting heette waar nu Alphen aan den Rijn ligt. Met objecten uit lokale opgravingen biedt het ArcheoLab een unieke kans om het dagelijks leven van zo’n tweeduizend jaar geleden te ontdekken.

Advertorial Politiek plein gisteren 15:55

Alle raadsleden CDA-fractie geïnstalleerd in gemeenteraad Alphen aan den Rijn: klaar om aan de slag te gaan

Sinds afgelopen donderdag 16 april zijn alle 7 raadsleden van het CDA officieel geïnstalleerd in de gemeenteraad van Alphen aan den Rijn. Eerder werden op woensdag 1 april al zes raadsleden beëdigd, waarmee de fractie grotendeels van start kon gaan. Met de installatie van het zevende raadslid, Laura Zuidam, is de fractie nu compleet en klaar om zich de komende jaren volledig in te zetten voor de gemeente.

Maatschappelijk gisteren 14:16

Koninklijke onderscheiding voor Arry Zwaan

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van sportvereniging ARC is Arry Zwaan onderscheiden met een Koninklijke onderscheiding. Burgemeester Erik van Heijningen reikte de onderscheiding op maandag 20 april uit. Zwaan is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau, als waardering voor zijn jarenlange inzet als vrijwilliger.

Advertorial Overige gisteren 13:03

HEMA en de Jostiband maken samen: de Jostisok

Een limited edition, vrolijke, retro sportsok in rood-wit-blauw waarmee aandacht wordt gevraagd voor inclusie en de vrijheid om te zijn wie je bent. De sok is exclusief te bestellen op jostibandvoorvrijheid.nl. Door de sok te dragen, laat je deze boodschap letterlijk zien. Met de aankoop draag je bovendien financieel bij aan de missie van de Jostiband.