Nazomermarkt bij tuinvereniging: gezelligheid en groen in de Ridderbuurt

Ridderspoor

Op zaterdag 30 augustus organiseert tuinvereniging Ridderbuurt een gezellige nazomermarkt. Van 10:00 tot 14:00 uur kunnen bezoekers terecht aan de Ridderspoor 1 (Ridderbuurt 22a) in Alphen aan den Rijn voor een markt vol inspiratie, lekkernijen en tuinplezier.

Op de markt staan zo’n 25 kraampjes met onder andere zaden, gifvrije planten, eigengemaakte jams, handgemaakte kaarten, houten en keramieken decoraties, tuingereedschap en meer. Ook Groei & Bloei is aanwezig met een speciale tafel vol planten en tuinartikelen. Bezoekers kunnen hier ook spullen ruilen.

Voor de inwendige mens zorgen vrijwilligers van de vereniging. In de kantine en op het terras zijn koffie, thee, andere drankjes, appeltaart en broodjes verkrijgbaar. Wie zin heeft in iets warms, kan genieten van een huisgemaakte pompoensoep.

Bloemstukken maken voor iedereen

Daarnaast is er de mogelijkheid om zelf een bloemstuk te maken. Een ontspannen en creatieve activiteit waarbij je iets eigens maakt om mee naar huis te nemen. Geschikt voor jong en oud, met of zonder ervaring. Een leuke manier om samen bezig te zijn en iets nieuws te proberen.

Gratis toegang

De nazomermarkt is gratis toegankelijk. Bezoekers worden uitgenodigd om langs te komen, rond te kijken en zich te laten verrassen. 

Meer nieuws

Advertorial Overige gisteren 17:02

Steeds meer Alphenaren kiezen voor camerabeveiliging: "Preventie speelt een steeds grotere rol"

Het aantal aanvragen voor particuliere en zakelijke camerabeveiliging in de regio Alphen aan den Rijn blijft toenemen. Steeds meer inwoners en ondernemers kiezen proactief voor zichtbare preventie rondom hun pand of terrein. De Alphense specialist Avicam.nl merkt die verschuiving dagelijks in de praktijk: camerabewaking is niet langer een luxe voor grote bedrijven, maar een standaardonderdeel van moderne woning- en pandbeveiliging geworden.

Bijeenkomst gisteren 13:44

Netwerkwandeling voor werkzoekenden in Archeon

Soms begint een nieuwe stap met een wandeling. WerkVinden Alphen en Archeon brengen mensen samen voor inspirerende gesprekken, nieuwe contacten en kansen. Tijdens een gezamenlijke wandeling door Archeon is er alle ruimte om elkaar te ontmoeten.

Calamiteiten gisteren 13:18

Oudere fietser naar ziekenhuis na aanrijding op rotonde

Een fietser is maandagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de rotonde van de Burgemeester Bruins Slotsingel en de Saffierstraat in Alphen aan den Rijn. De oudere man is per ambulance ter controle naar het ziekenhuis gebracht.

Evenement gisteren 12:37

Gezellige spellendag in Wijkcentrum Kerk en Zanen

Zondag 13 september vindt er een gezellige spellendag plaats in het Wijkcentrum in Kerk en Zanen. Iedereen is van harte welkom, of je nou een fanatieke speler bent of gewoon eens kennis wilt maken met een leuk nieuw spel.