Advertorial Aarhof 50 jaar

Nelson breidt uit met outletwinkel in het centrum van Alphen

Josh Walet

Schoenwinkel Nelson is sinds vrijdag 20 juni een outlet rijker. In winkelcentrum de Aarhof vind je nu een Nelson Outlet, met een mix van sterk afgeprijsde schoenen én modellen uit de reguliere collectie.

“Veel mensen denken dat we zijn verhuisd, maar dat is niet zo”, vertelt filiaalmanager Sandra Lindeman. “We zitten nog altijd aan de Sint Jorisstraat, al ruim 13 jaar. De outlet is er gewoon bijgekomen.”

Andere loop, zelfde service

De nieuwe outlet bevindt zich in de Aarhof. De opstelling is vergelijkbaar, met herkenbare wanden, rode zitkussens en dezelfde balie. Maar de invulling is anders. Binnenin de outlet staan schoenen met hoge kortingen, tot wel 40 procent. Aan de zijkanten hangt een selectie van de huidige collectie, maar dan iets beperkter dan in de winkel zelf.

“Er is gemerkt dat er een andere loop is”, vertelt Sandra. “Het is ook even aftasten wat het beste werkt qua locatie. Maar we zijn blij dat het nu al zo goed loopt.”

De tekst gaat verder onder de afbeelding.

Nelson Outlet

Voor jong en oud

Nelson richt zich op iedereen: van kinderen tot senioren. “We verkopen tientallen merken, van New Balance tot comfortschoenen”, legt Sandra uit. “Of je nou hippe sneakers zoekt of juist stevige schoenen voor moeilijke voeten, wij helpen je graag.”

Die service blijft belangrijk, benadrukt ze. “We luisteren goed naar de klant, vragen door en geven advies op maat. Je voeten draag je je hele leven, daar moet je zuinig op zijn.”

Samen sterk

Het team in Alphen bestaat uit 14 medewerkers: negen in de winkel en vijf in de outlet. “We werken echt als één familie”, vertelt Sandra. Naast haar werk als filiaalmanager is ze ook shopcoach. “Ik help collega’s in andere winkels en nieuwe filiaalmanagers. Dat geeft veel energie. Maar het mooiste blijft: mensen die blij de deur uitlopen met schoenen die echt bij ze passen.”

Nelson is zeven dagen per week geopend. De outlet is een extra toevoeging aan het winkelaanbod in Alphen, dat steeds meer mensen weet te verrassen.

Nelson Outlet

Meer nieuws

Vacatureoverzicht vandaag 11:10

Alle vacatures van week 32 op een rij

Klaar voor een frisse stap in je carrière? Deze week zijn er weer nieuwe vacatures toegevoegd op Alphens.nl! Welke sector je ook aanspreekt, van techniek en zorg tot horeca en daarbuiten, wij hebben alle nieuwe kansen overzichtelijk voor je op een rijtje gezet.

Advertorial Evenement gisteren 17:13

Beleef de zonsverduistering vanaf de mooiste plek aan het water

Op woensdag 12 augustus kleurt de avondlucht boven het water op een bijzondere manier. Bij Sunset Bar & Kitchen beleef je de zonsverduistering in een ontspannen sfeer, met een drankje, muziek en een veilig uitzicht op dit bijzondere natuurverschijnsel.

Rondje Alphie gisteren 16:00

Rondje Alphie met Daisy van Café 1640

Hoe ziet een werkdag in de horeca eruit? En wat maakt het werken bij Café 1640 zo leuk? In de nieuwste aflevering van Rondje Alphie stapt Daisy in bij Alphie en vertelt ze open over haar werk, hoe ze bij het café terechtkwam en waarom geen enkele werkdag hetzelfde is.

Advertorial Politiek plein gisteren 14:38

VVD wil van gemeentebestuur duidelijkheid over hondenbelasting

De VVD Alphen aan den Rijn wil van het gemeentebestuur (Nieuw Elan, Pro, D66 en CDA) duidelijkheid over de controle op de hondenbelasting en de besteding van de opbrengsten. Namens de VVD-fractie diende raadslid Mark Heemskerk hiervoor op 24 juni schriftelijke vragen in.