De grootste vrijwilligersactie van Nederland staat weer voor de deur. Op 28 en 29 mei organiseert het Oranje Fonds de landelijke actie NLdoet. Ook in Alphen zijn er genoeg klussen, waar iedereen zich voor kan aanmelden. Lees hier alles over de vrijwilligersacties.
Vanwege de coronapandemie was de jaarlijkse actie dit jaar uitgesteld. Normaliter vindt de actie plaats in maart, deze keer kan menigeen op 28 en 29 mei zijn of haar steentje bijdragen. In Alphen zijn er al een tiental klussen waar vrijwilligers hard nodig zijn. Hier een aantal klussen op een rijtje:
- Palettuin aanpakken – Javastraat
- Aanleggen burenhoek – Vorselenburgstraat
- Nieuwe kostuums voor de Welpen van Scouting Regio Hollands midden - Dijkgraaf
- Opknappen treintje en stokershok – Vorselenburgstraat
Steek jij graag de handen uit de mouwen en word jij enthousiast van mensen helpen? Meld je dan hier aan als vrijwilliger. Heeft jouw organisatie nou een mooie klus, waar je wel wat hulp bij kunt gebruiken? Meld dan hier je klus aan.