Open dag voor organisaties Olympiaweg groot succes

Afgelopen weekend stond in het teken van samenwerking op Olympiaweg 2a in Alphen aan den Rijn. Stichting Max opende de deuren om samen met de partners een open Dag dag te verzorgen.

Zo waren JouwLeerKracht, Tangoschool Temperamento, Trainingsbureau Vindkracht, Jeugdtheaterschool Alphen, D-Beatz en natuurlijk de Alphense Popschool goed vertegenwoordigd.

Om even over 12 uur opende initiator Maurice van Tol de Open Dag waarna de gratis workshops begonnen. Er waren workshops dans, viool, gitaar, zang, performance, piano, bas, DJ en theater. De workshops werden goed bezocht.

Buiten stonden een springkusssen en een schminker van Alle Dagen Feest om de kinderen een warm welkom te heten. Omstreeks 15.30 uur sloot de laatste workshop af en keek de organisatie terug op een erg geslaagde dag waarop alle betrokken zich van hun beste kant hebben laten zien.

Meer nieuws

Weekoverzicht vandaag 13:46

Het belangrijkste nieuws van week 50 in één overzicht

Wat speelde er afgelopen week in Alphen aan den Rijn? Van een brand aan de Westgouweweg tot de schenking van € 20.000 aan het Ronald McDonald Huis Leiden: je leest het in ons wekelijkse nieuwsoverzicht.

Maatschappelijk vandaag 10:22

Harmonie Arti speelt voor spieren

Elk jaar organiseert radiozender 3FM de actie Serious Request voor steeds een ander goed doel. Tussen 18 en 24 december 2025 wordt zo veel mogelijk geld opgehaald voor Spieren voor Spieren. De opbrengst gaat naar onderzoek, nieuwe behandelingen en medicijnen, én om kinderen met een spierziekte te laten bewegen. Harmonie Arti vindt dit een prachtig doel en draagt haar steentje bij met een benefietconcert op 20 december: Spelen voor Spieren!

Advertorial Wonen en bouwen vandaag 09:25

Waarom een energielabel je meer oplevert dan je denkt

“Het energielabel van je huis lijkt misschien een klein detail, maar het kan echt een groot verschil maken voor je hypotheek én de waarde van je woning”, zegt Gaby Paans.