Overwegstoring op Lorentzweg veroorzaakt verkeerschaos: omrijden via N11 of Hazerswoude

Josh Walet

Een overwegstoring op de Lorentzweg en Leidse Schouw heeft geleid tot aanzienlijke verkeersopstoppingen in Alphen aan den Rijn. Een monteur is ter plaatse om het probleem aan te pakken en de spoorbomen zo snel mogelijk te herstellen. Reizigers worden geadviseerd alternatieve routes te nemen.

De overgang op het industrieterrein en bij de Leidsche Schouw zijn momenteel gesloten. Vooral in de gebieden van Kerk en Zanen en de Eikenlaan staat het verkeer vast. Bovendien is het treinverkeer stilgelegd. Om de verkeerschaos te omzeilen, wordt geadviseerd om te rijden via de N11 of Hazerswoude.

Op dit moment is er nog geen informatie beschikbaar over de verwachte duur van de storing. De autoriteiten werken samen met de monteur om de situatie zo spoedig mogelijk op te lossen en het treinverkeer te hervatten.

Meer nieuws

Advertorial Evenement gisteren 17:05

Kaartverkoop Kerstshow Helemaal Top van start

Of je er vorig jaar bij was of het hebt gemist… op zaterdag 12 december 2026 keert de Kerstshow van Helemaal Top terug naar Alphen aan den Rijn. Na de succesvolle editie van vorig jaar is de organisatie inmiddels volop bezig met de voorbereidingen voor een nóg mooiere editie.

Maatschappelijk gisteren 16:25

Stichting Help Anders doneert € 100 voor het Kabouterbos

Afgelopen maandag werd het Kabouterbos voor de tweede keer zwaar vernield. Ook Stichting Help Anders heeft met verbazing en boosheid gekeken naar het nieuws. Stichting Help Anders doneert daarom € 100 aan Gerda Bonninga haar project.

Rondje Alphie gisteren 16:00

Rondje Alphie met Menno Aben

In de nieuwste aflevering van Rondje Alphie rijden we een rondje met zanger Menno Aben. Tijdens de autorit vertelt Menno over zijn muzikale carrière, zijn avontuur bij The Voice of Holland en zijn dromen voor de toekomst.

Advertorial Open dag gisteren 15:28

Open Route Philadelphia in Alphen aan den Rijn, kom binnen, kijk rond en ontmoet!

Op zaterdag 26 september van 11:00 tot 15:00 uur openen verschillende locaties van Philadelphia in Alphen aan den Rijn hun deuren tijdens de Open Route. Benieuwd naar wat er achter de deuren van Philadelphia gebeurt? Of wil je weten hoe het is om bij Philadelphia te wonen, werken of als vrijwilliger aan de slag te gaan? Dan ben je van harte welkom!