Skatewedstrijd in park Kenzy: “Misschien de laatste editie”
Aanstaande zaterdag, 23 september, wordt er in skatepark Kenzy in Kerk en Zanen een skatewedstrijd georganiseerd. Dit evenement is onderdeel van de Urban Dag van de Nationale Sportweek.
Van 15 tot en met 24 september organiseren verschillende sportverenigingen en -organisaties beweegactiviteiten waaraan je veelal gratis mee kan doen. Dit in het kader van de Nationale Sportweek. Op zaterdag 23 september wordt in het Europapark de Urban Dag georganiseerd. Ook skatepark Kenzy doet hieraan mee.
De tekst loopt door onder de afbeelding.
In samenwerking met de Gemeente en Participe wordt een get-together / wedstrijd georganiseerd voor iedereen die Kenzy een warm hart toedraagt. “Het zou zomaar de laatste editie op het oude park kunnen zijn, dus laten we deze kans ook aangrijpen om de gemeente onze wens voor een nieuw park te laten zien”, aldus Gentlemenskateboards, één van de organisatoren.
Gentlemenskateboards verzorgt de prijzen die bij de wedstrijd te winnen zijn. Deelname kost €5,- en hierbij is zowel een hamburger als een drankje inbegrepen.