Stichting Help Anders breidt uit naar Buurthuis Aquarijn

Help Anders

Stichting Help Anders breidt haar activiteiten in Alphen aan den Rijn uit. Na 3 jaar ervaring te hebben opgedaan in Buurthuis Mozaïek, is de stichting vanaf vrijdag 25 september ook maandelijks te vinden in Buurthuis Aquarijn aan de Cantharel.

Help Anders heeft voortaan op de laatste vrijdag van iedere maand zitting in Buurthuis Aquarijn. Tussen 10:00 en 12:00 uur kunnen bewoners uit de wijk er terecht met vragen waar zij zelf geen antwoord op kunnen vinden.

De stichting kijkt samen met bewoners of zij kan helpen bij het beantwoorden van deze vragen. Daarbij benadrukt Help Anders dat ook ‘nee’ een antwoord kan zijn.

Groot netwerk

Stichting Help Anders beschikt over een groot netwerk van professionals die mee helpen om vragen te beantwoorden. Zo heeft de stichting onder meer contacten met de Gemeente Alphen aan den Rijn, gebiedsadviseurs, woningbouw, Tom in de buurt en Niels on Wheels.

Vanaf vrijdag 25 september start Help Anders op het Buurthuis Aquarijn. Je kan dan terecht van 10:00 tot 12:00 uur.

Meer nieuws

Advertorial Sport vandaag 17:31

Beginnen met hardlopen? AAV’36 helpt je op weg met Start to Run

Altijd al willen hardlopen, maar nooit de eerste stap gezet? Of ben je na een pauze toe aan een nieuwe start? Atletiekvereniging AAV’36 helpt je letterlijk op weg met de cursus Start to Run, die op woensdag 23 september weer van start gaat.

Weekoverzicht vandaag 15:44

Het nieuws van week 36 in één overzicht

Wat speelde er afgelopen week in Alphen aan den Rijn? Van een bootje op drift tot ontsnapte mara's: je leest het in ons wekelijkse nieuwsoverzicht.

Werkzaamheden vandaag 13:10

N207 vier nachten dicht bij Rijnsaterwoude: verkeer vanuit Alphen moet omrijden

Wie vanuit Alphen aan den Rijn in de avond of nacht via de N207 richting Leimuiden, Hillegom of Amsterdam rijdt, moet van maandag 7 tot en met vrijdag 11 september rekening houden met een afsluiting. De provincie voert bij Rijnsaterwoude reparaties uit aan het asfalt op de provinciale weg. Overdag blijft de weg bereikbaar.

Advertorial Eten en drinken vandaag 09:50

Vijf gangen voor € 49,50: uitgebreid tafelen voor een toegankelijke prijs bij Grand Cafe Eight

Uit eten gaan en uitgebreid tafelen wordt steeds duurder. Dat merken niet alleen horecaondernemers, maar ook hun gasten. Steeds vaker kiezen mensen daarom voor één gang in plaats van een volledige avond tafelen. Om uitgebreid uit eten toch toegankelijk te houden, is er bij Grand Cafe Eight een speciaal vijfgangen maandmenu voor € 49,50 per persoon.