Stijging aantal nieuwe coronabesmettingen zet door in Alphen aan den Rijn

Josh Walet

Voor het eerst sinds weken ligt het aantal nieuwe coronabesmettingen in Alphen aan den Rijn weer boven de 100. In de regio Hollands Midden is het aantal nieuwe coronabesmettingen flink gestegen.

In week 39 meldde GGD Hollands Midden 99 nieuwe coronabesmettingen. Dat aantal steeg afgelopen week tot boven de 100 besmettingen. GGD Hollands Midden meldde afgelopen week in totaal 114 nieuwe coronabesmettingen in de gemeente Alphen aan den Rijn. Vorige week werd er 1 inwoner opgenomen in het ziekenhuis, afgelopen week is er opnieuw 1 inwoner in het ziekenhuis opgenomen (cijfers zijn tot en met zaterdag, red.). Er is afgelopen week niemand uit onze gemeente overleden aan het coronavirus.

In de regio Hollands Midden is het aantal nieuwe coronabesmettingen flink gestegen. Waar er in week 39 in totaal 567 besmettingen werden bevestigd, werden er afgelopen week 926 nieuwe besmettingen gemeld. Het aantal ziekenhuisopnamen is minder hard gestegen, er werden afgelopen week 8 ziekenhuisopnamen gemeld ten opzichte van 6 ziekenhuisopnamen die week ervoor (cijfers zijn tot en met zaterdag, red.).

Meer nieuws

Advertorial Sport vandaag 16:57

Serieus aan de slag met krachttraining in het Bezemer Power House

Wil je zelfstandig aan krachttraining werken of zoek je juist extra begeleiding? Op de eerste verdieping van Bezemer Fitness vind je het Bezemer Power House. Een aparte trainingsruimte met nieuwe Nautilus Plate Loaded-apparatuur, stevige muziek en ruime openingstijden.

Weekoverzicht vandaag 15:29

Het nieuws van week 33 in één overzicht

Wat speelde er afgelopen week in Alphen aan den Rijn? Van een melding dat er een schot zou zijn gelost op de J. Keplerweg tot een autodiefstal in de Venezuelastraat: je leest het in ons wekelijkse nieuwsoverzicht.

Advertorial Gezondheid en welzijn vandaag 09:48

Ervaar de helende kracht van Tai Chi met Martin Bonnet

Wil je meer bewegen en tegelijkertijd werken aan ontspanning en concentratie? Bij Langer Leven Tai Chi in Alphen aan den Rijn maak je kennis met Tai Chi. Op 1 en 8 september kun je deelnemen aan een inlooples in gymzaal De Havixhorst.

Sport gisteren 19:02

ARC wint de B&W cup

In het kader van het 100-jarig jubileum van ARC werd vandaag door de 1e elftallen van de vier Alphense voetbalverenigingen gestreden om de B&W beker.

Advertorial Overige gisteren 16:59

Dag van de Scheiding 2026

Jaarlijks organiseert de Vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediators (vFAS) in september de Dag van de Scheiding. Ook dit jaar neemt Berntsen Mulder Advocaten weer deel aan dit initiatief. In de week van 7 september 2026 ben je daarom van harte welkom op het kantoor voor een gratis en vrijblijvend adviesgesprek. Tijdens dit gesprek kun je al je vragen stellen over onder meer scheiden, mediation, het ouderschapsplan, kinder- en partneralimentatie, het ouderlijk gezag, de huwelijksgemeenschap of andere familierechtelijke kwesties.

Werkzaamheden gisteren 15:33

Tijdelijke afsluiting De Vest vanaf maandag 17 augustus

Vanaf maandag 17 augustus is De Vest afgesloten tussen de Van Boetzelaerstraat en het Aarplein in. De leidingen worden vervangen en een nieuwe put wordt geplaatst. Als de werkzaamheden klaar zijn, wordt het straatwerk hersteld in de huidige staat.