Aankomend weekend én de maandag en dinsdag is Sunset Beachbar extra geopend! Het wordt prachtig weer, dus dé perfecte gelegenheid om lekker te komen genieten aan het water.
De beachbar zit nog midden in de verbouwing, maar dat maakt het juist extra leuk om te zien hoe alles vorm krijgt. De buitenbar is open, het terras staat klaar en er wordt heerlijk eten en drinken geserveerd.
Ook de gloednieuwe glazen kas is geopend! Normaal exclusief te huur voor feesten en partijen, maar zolang het hoofdgebouw nog niet volledig klaar is, wordt deze ook tijdens de reguliere openingsdagen gebruikt.
Kom gezellig langs, geniet van de zon, het uitzicht over de plas en de ontspannen sfeer waar Sunset om bekend staat.
Openingstijden
- Zondag 5 april (1ste paasdag): 10:00 – 18:00 uur
- Maandag 6 april (2de paasdag): 12:00 – 18:00 uur
- Dinsdag 7 april: 12:00 – 18:00 uur