In de nacht van zondag op maandag heeft de politie twee mannen aangehouden na een inbraak bij een bouwplaats in de wijk Kerk en Zanen. Aanvankelijk kwam de melding binnen dat er werd ingebroken bij de schietvereniging, maar dat bleek niet het geval.
Verdachten gespot bij vluchtpoging
Toen agenten ter plaatse kwamen, ontdekten zij dat de inbraak had plaatsgevonden bij een bouwplaats tegenover de schietvereniging. Op dat moment zagen zij twee mannen in een auto wegrijden. De politie heeft beide mannen aangehouden.
In de auto werden diverse goederen aangetroffen die vermoedelijk afkomstig zijn uit een container op de bouwplaats. Ook trof de politie inbrekerswerktuigen in de auto aan. De verdachten zijn overgebracht naar het arrestantencomplex in Gouda. De politie doet verder onderzoek naar de zaak.