Advertorial Cultuur

Umami: film met Oosters buffet bij Parkvilla

Parkvilla

Parkvilla vertoont op 15 juli éénmalig de film Umami. Een smakelijke, komische en culinaire zoektocht. Umami is afkomstig van het Japanse woord umami en betekent ‘heerlijk’. Het is de vijfde basissmaak naast zoet, zuur, zout en bitter en wordt al eeuwenlang gebruikt als smaakversterker in de Aziatische keuken.

In de film reist een sterrenchef, een rol van Gérard Depardieu. af naar Japan om de kracht van umami te ontdekken. Depardieu is geknipt voor de rol van middelbare bromsnor. De kolossale Gabriel met zijn aardappelneus steekt prettig af tegen zijn slanke Japanse medespelers. Het idee voor de film Umami werd bij de regisseur Slony Sow geboren toen hij tijdens een etentje met vrienden in discussie raakte over de definitie van umami.

Een film over eten combineert Parkvilla vaak met een buffet. Het buffet is geïnspireerd op de smaak umami en additioneel te bestellen. Het buffet bestaat onder meer uit: Japanse pindadip, Gado gado salade en sushi bowls. Het is eventueel mogelijk een vegetarisch buffet te krijgen.

Meer info en tickets: www.parkvilla.nl 

Meer nieuws

Advertorial Milieu en duurzaamheid gisteren 17:10

Slim omgaan met energie: hoe een thuisbatterij van GVL Installatietechniek loont

De energiekosten blijven stijgen en steeds meer huishoudens zoeken naar slimme manieren om de rekening te verlagen. Een thuisbatterij is één van de meest effectieve oplossingen: je slaat stroom op wanneer de prijzen laag zijn of je zonnepanelen veel produceren, en gebruikt die energie later weer wanneer het duurder is. Zo kun je niet alleen besparen, maar ook minder afhankelijk worden van het stroomnet. GVL Installatietechniek uit Ter Aar helpt inwoners in de gemeenten Alphen aan den Rijn en Nieuwkoop met de installatie van thuisbatterijen én met een passend verduurzamingsplan dat past bij hun woning en situatie.

Evenement gisteren 15:40

Wereldkankerdag – Verwenmiddag bij SamenhuiS

Juist op Wereldkankerdag staan ze bij SamenhuiS extra stil bij alles wat leven met en na kanker met je doet. Je bent welkom bij de gratis verwenmiddag op woensdag 4 februari bij Wijkcentrum Swaenswijk van 12:30 tot 16:30 uur.

Overige gisteren 13:54

Korenmolen Nieuw Leven ontvangt donatie voor grote restauratie

Korenmolen Nieuw Leven in Hazerswoude-Dorp staat dit jaar voor een grote uitdaging: er moet € 50.000 worden ingezameld voor een grootschalige restauratie. Dankzij een mooie bijdrage van Stichting Kringloop Alphen aan den Rijn is een eerste stap gezet.

Advertorial Overige gisteren 12:30

Uitbreiding voor Tennisvereniging Alkemade: meer speelvelden en een groter clubhuis

Tennisvereniging Alkemade ondergaat een ware metamorfose. Er komen meer speelbanen, wat ruimte geeft aan een groeiend aantal leden. Daarnaast krijgt het zestig jaar oude clubhuis een uitbreiding. Tijdens deze verbouwing pakt de vereniging een aantal energiebesparende maatregelen mee. Hiervoor ontvangt de vereniging een donatie van € 10.000 euro uit het Rabo Impactfonds.

Vacatureoverzicht gisteren 11:20

Alle vacatures van week 4 op een rij

Klaar voor een frisse stap in je carrière? Deze week zijn er weer nieuwe vacatures toegevoegd op Alphens.nl! Welke sector je ook aanspreekt, van techniek en zorg tot horeca en daarbuiten, wij hebben alle nieuwe kansen overzichtelijk voor je op een rijtje gezet.