Advertorial Cultuur

Umami: film met Oosters buffet bij Parkvilla

Parkvilla

Parkvilla vertoont op 15 juli éénmalig de film Umami. Een smakelijke, komische en culinaire zoektocht. Umami is afkomstig van het Japanse woord umami en betekent ‘heerlijk’. Het is de vijfde basissmaak naast zoet, zuur, zout en bitter en wordt al eeuwenlang gebruikt als smaakversterker in de Aziatische keuken.

In de film reist een sterrenchef, een rol van Gérard Depardieu. af naar Japan om de kracht van umami te ontdekken. Depardieu is geknipt voor de rol van middelbare bromsnor. De kolossale Gabriel met zijn aardappelneus steekt prettig af tegen zijn slanke Japanse medespelers. Het idee voor de film Umami werd bij de regisseur Slony Sow geboren toen hij tijdens een etentje met vrienden in discussie raakte over de definitie van umami.

Een film over eten combineert Parkvilla vaak met een buffet. Het buffet is geïnspireerd op de smaak umami en additioneel te bestellen. Het buffet bestaat onder meer uit: Japanse pindadip, Gado gado salade en sushi bowls. Het is eventueel mogelijk een vegetarisch buffet te krijgen.

Meer info en tickets: www.parkvilla.nl 

Meer nieuws

Sport vandaag 14:01

ARC in ‘grote’ beker

ARC mag van de KNVB in het nieuwe seizoen (vanaf september) alsnog meedoen in het toernooi om de KNVB Beker. Dat is het toernooi waaraan ook de profclubs deelnemen. Omdat Zwaluwen zich in de vierde divisie op twee manieren plaatste, kwam er een plek vrij. Daarvoor komt ARC volgens de bond als eerste in aanmerking.

Politie en handhaving vandaag 10:03

Celstraf voor doorrijder dodelijk ongeluk Goudse Rijpad

Een 54-jarige man uit Zwammerdam is veroordeeld tot twaalf weken cel, waarvan zes voorwaardelijk. Hij reed eind maart door na een dodelijke aanrijding op het Goudse Rijpad, terwijl zijn rijbewijs was ingenomen.

Advertorial Politiek plein vandaag 09:17

Gaat Alphen haar groene hart opofferen voor windturbines?

Stel je voor: vijftien windturbines van 240 meter hoog, verspreid over het open landschap van Alphen aan den Rijn. Hoger dan de Euromast. En dat in de nabijheid van woonwijken, natuurgebieden en cultuurhistorisch waardevolle polders. Onvoorstelbaar? Toch overweegt de gemeenteraad op 17 juli om locaties aan te wijzen waar dit mogelijk moet worden.