Goed nieuws voor weggebruikers in Alphen aan den Rijn: de Van Boetzelaerstraat gaat op vrijdag 24 juli vanaf 16:00 uur weer open voor al het verkeer. De werkzaamheden aan de riolering tot en met fase drie zijn afgerond. Na de bouwvak gaat de aannemer verder met het volgende deel van het project.
De riolering tot en met fase drie is inmiddels aangebracht. Op dit moment worden de laatste huisaansluitingen aangesloten op het nieuwe riool.
De komende dagen legt de aannemer het straatwerk aan. Volgende week woensdag wordt het asfalt aangebracht. Op vrijdag 24 juli rondt de aannemer de werkzaamheden voor de bouwvak af. Vanaf 16:00 uur is de Van Boetzelaerstraat weer open voor al het verkeer.
Werkzaamheden hervatten na de bouwvak
Na de bouwvak worden de werkzaamheden hervat. In week 34, vanaf maandag 17 augustus, start de aannemer met fase zeven van het project.
In deze fase wordt gewerkt aan het deel van de Van Boetzelaerstraat tussen het Aarplein en de Van Boetzelaerstraat. Tijdens deze werkzaamheden kunnen opnieuw verkeersmaatregelen van kracht zijn.