Advertorial Aarhof 50 jaar

Van Os Tassen en Koffers: Niet weg te denken uit Alphen

Josh Walet

Winkelcentrum De Aarhof bestaat bijna 50 jaar, en al die tijd heeft Van Os, een winkelketen met 28 vestigingen in Nederland, een vaste en prominente plek in dit winkelcentrum gehad. Je mag dus gerust zeggen dat Van Os Tassen en Koffers, zoals de zaak voluit heet, een begrip is in Alphen aan den Rijn.

Klantgerichte service

Volgens storemanager Sharina heeft de winkel in vijftig jaar een trouwe klantenkring opgebouwd. Niet alleen mensen uit Alphen weten de winkel te vinden, maar ook bezoekers uit omliggende gemeenten. “Iedereen weet waar we zitten, en we hebben nooit de behoefte gehad om binnen het winkelcentrum te verplaatsen”, vertelt ze. “Wij horen op die plek in De Aarhof.”

Van Os staat bekend om de klantgerichte service. Klanten keren vaak terug vanwege de extra stap die het team zet. Sharina legt uit dat ze zelfs koffers repareren die niet in de winkel zijn gekocht: “Dat laten we doen bij gespecialiseerde bedrijven. Uit ervaring weten we dat klanten bij een volgende aankoop dan vaak weer bij ons terugkomen. Klanten gaan altijd tevreden de deur uit, en door mond-tot-mondreclame verwelkomen we steeds weer nieuwe gezichten.”

Voor ieder wat wils

Van Os heeft een hecht en divers team van medewerkers, met leeftijden variërend van twintig tot zesenzestig jaar. Deze medewerkers kunnen klanten van alle leeftijden voorzien van advies op maat. De doelgroep is breed: van tieners tot senioren van misschien wel negentig jaar.

“We zijn de enige lederwarenspecialist in Alphen”, benadrukt Sharina. Het assortiment biedt voor iedereen wat wils: van Samsonite-koffers tot werktassen van Castelijn & Berends, Secrid en sportieve merken als Burkley, District en Kipling. “Voor designertassen hebben we merken als Coach en Michael Kors, terwijl jongeren vaak kiezen voor Flora & Co. Keuze genoeg dus, en alles van topkwaliteit.”

De tekst loopt door onder de afbeelding.

Van Os Josh Walet

Black Friday

De drukste tijd van het jaar staat voor de deur, en dat is ook bij Van Os te merken. Van maandag 25 november tot en met 1 december heeft de winkel een speciale Black Friday-aanbieding. Wat die precies inhoudt, blijft nog even geheim, maar volgens Sharina belooft het iets bijzonders te worden. “Het is echt de moeite waard om in de gaten te houden”, zegt ze met een glimlach. Na Black Friday bereidt het team zich voor op de kerstperiode. “Dan willen mensen graag luxe cadeaus geven en komen ze vaak ook last-minute iets halen”, zegt Sharina.

Van Os tassen en koffers is dus rond Black Friday en rond de kerst de plak waar je moet zijn voor een mooie tas, portemonnee of koffer. Deskundig en gezellig personeel zorgt ervoor dat je zeker slaagt.

Van Os Josh Walet

Meer nieuws

Advertorial Politiek plein gisteren 17:01

Van grutto's tot gieren: VVD op werkbezoek bij Avifauna

De VVD-fractie van Alphen aan den Rijn heeft een werkbezoek gebracht aan Vogelpark Avifauna. De raadsleden en de beoogde raadscommissieleden werden ontvangen door directeur John van den Hoon en Hans Groen in 't Wout, voorzitter van Stichting Vogelpark Avifauna.

Politie en handhaving gisteren 15:51

Dakloze man zorgt voor overlast in portieken van flats in Alphen aan den Rijn

Afgelopen weekend kreeg de politie meerdere meldingen van een dakloze man die voor overlast zorgde in diverse portieken van flats in Alphen aan den Rijn. De man hield zich op bij de ingangen van de flats en wachtte daar totdat bewoners een portiek binnen- of uitgingen, waarna hij probeerde om naar binnen te lopen.

Reünie gisteren 15:19

Reünie kampioensteams van Alphense Boys 1 uit 1988 en 1991

Op vrijdag 22 mei wordt in het clubhuis van Alphense Boys een speciale reünieavond gehouden voor de spelers en stafleden van de kampioensteams van Boys 1 uit 1988 en 1991. Inmiddels hebben al veel oud-spelers hun komst toegezegd. Ook supporters uit die tijd zijn vanaf 19:30 uur van harte welkom om herinneringen op te halen en verhalen uit te wisselen over hoe het iedereen in de afgelopen 35 jaar is vergaan.

Advertorial Evenement gisteren 12:02

Groot wijkfeest op de ligweide van zwembad De Hoorn

Op woensdag 27 mei 2026 wordt de ligweide van Zwembad De Hoorn het decor van een groot en gezellig wijkfeest. Van 13:30 tot 17:00 uur organiseren De Thermen2, Gemeente Alphen aan den Rijn, Alphen Vitaal, Kwadraad en Participe samen het leukste wijkfeest van het jaar.

Politie en handhaving gisteren 11:20

74 verdachten herkend na opsporingscampagne ‘Game Over?!’

De opsporingsactie Game Over?! van de politie heeft de afgelopen weken veel losgemaakt. Via sociale media en andere kanalen werd het publiek gevraagd mee te kijken naar honderd vermoedelijke online oplichters. Die oproep leverde honderden tips op. Inmiddels weet de politie van 74 verdachten wie zij zijn. Van hen hebben 34 zichzelf gemeld bij de politie, terwijl 40 anderen werden herkend dankzij tips van het publiek.