Voetbal in het komende weekeinde
ARC voetbalt zaterdag in Vlaardingen tegen Zwaluwen. Die club eindigde vorig seizoen in de Hoofdklasse A als vierde. Een dergelijke klassering lijkt er dit jaar niet in te zitten, want momenteel neemt Zwaluwen de elfde plaats in en dat is net een treetje lager dan ARC.
Beide clubs hebben 8 punten bij elkaar gevoetbald tot nu toe. Opmerkelijk is dat Zwaluwen er daarvan 7 behaalde in eigen huis en dat ARC 7 punten verzamelde in uitwedstrijden. Dat kan dus een interessant potje voetbal worden.
Alphense Boys gaat op visite bij Quick’20 in Oldenzaal. Die club degradeerde na de vorige voetbaljaargang samen met HBS uit de derde divisie. Quick’20 is met 5 punten uit 3 wedstrijden thuis nog ongeslagen. Alphense Boys daarentegen verloor de beide tot nu toe gespeelde uitwedstrijden met 2-1. Voor beide valt dit seizoen tot nu toe behoorlijk tegen, ze hebben elk slechts 6 punten. Vraag aan Boys-kant is of Kees Pier Tol weer eens in de basis staat. De kostbare aanvaller/topscorer begon de laatste 2 wedstrijden op de bank.
Het zaterdagteam van Alphense Boys ontvangt om 15:15 uur het naar de zaterdag overgestapte Woerdense VEP. Alphia, nog zonder puntverlies, is gastheer van VVSB.