Advertorial Sport

Waarom steeds meer Alphenaren kiezen voor trainen bij By Jesse in Shape

Josh Walet

Nu By Jesse in Shape bijna een jaar gevestigd is in Alphen aan den Rijn, kunnen we zeggen dat ze een vaste waarde zijn geworden. Steeds meer Alphenaren kiezen ervoor om personal training te volgen bij By Jesse in Shape, maar waarom?

By Jesse in Shape is sterk gericht op persoonlijke begeleiding. Je krijgt een persoonlijk trainingsschema, begeleiding tijdens elke oefening en iemand die je motiveert als het zwaar wordt. Eigenaar Jesse gelooft dat dit de doorslag geeft. "Als je als beginner net start bij een sportschool, kan het enorm intimiderend zijn. Een grote club, veel mensen en apparatuur waarvan je niet weet hoe het werkt." Bij By Jesse in Shape is er rust en aandacht voor jou als sporter.

De sportschool is rustig ingericht en er is veel klantcontact. Dit maakt het voor iedereen die komt laagdrempelig.

Deze sporters gingen jou voor

Lotte heeft twee maanden lang bij de sportschool getraind en spreekt enthousiast. "Jesse is een hele fijne en enthousiaste personal trainer. Hij is iemand die voor zijn klanten klaarstaat en het beste uit de training haalt. Ik ben sterker en fitter geworden."

Ook Lex en Dominique werken aan hun doelen bij By Jesse in Shape. Dominique vertelt: "Na veel dingen geprobeerd te hebben om af te vallen, ben ik hier terechtgekomen. Onder begeleiding van trainer Marit kan ik eindelijk zeggen dat ik vooruitgang zie." Met behulp van Marit werd gekeken naar de levensstijlen. "Hun doel is niet alleen om te zorgen dat jij je doel haalt, maar ook dat jij zelf kunt zorgen dat jij je doel behoudt."

Nadia en Tim volgde een uitgebreider traject. Zij begonnen in 2021 met trainen om af te vallen voor hun bruiloft. Het doel voor Nadia was vijf kilo, maar het resultaat werd veel groter. Door een combinatie van krachttraining en voedingsadvies viel zij vijftien kilo af en Tim zelfs vijfentwintig kilo.

Na een korte stop pakten Nadia het trainen later weer op. Dit keer met een andere reden: fit blijven tijdens de zwangerschap. Ze trainde door tot week 38 en bouwt nu na de bevalling weer rustig op. Over de begeleiding zegt Nadia: "Er wordt goed gekeken naar wat er wel en niet kan per moment. Dat maakt het trainen veilig en persoonlijk."

Kom jij ook trainen bij By Jesse in Shape?

Benieuwd naar trainen bij By Jesse in Shape? Vraag eenvoudig een proeftraining aan via deze link. Neem een kijkje in de sportschool, maak kennis en werk samen aan jouw doelen op jouw tempo.

Meer nieuws

Werkzaamheden vandaag 10:55

Vanaf morgen tijdelijk parkeerverbod en verkeershinder in Bonairestraat

Vanaf morgen, woensdag 13 mei, vinden er werkzaamheden plaats aan kabels en leidingen in de Bonairestraat in Alphen aan den Rijn. In verband met de werkzaamheden geldt op sommige plekken tijdelijk een parkeerverbod. De werkzaamheden duren tot en met woensdag 20 mei.

Dieren gisteren 21:29

Groenvleugelara Avifauna vermist na vogeldemonstratie

Een groenvleugelara van Avifauna is vandaag na de laatste vogeldemonstratie niet teruggekeerd naar het vogelpark. Avifauna vraagt mensen in de omgeving om uit te kijken naar de opvallende vogel en bij een waarneming contact op te nemen.

Politie en handhaving gisteren 15:37

Politie treedt op na nachtelijke overlast in centrum Alphen aan den Rijn

De politie heeft afgelopen weekend opnieuw meerdere meldingen ontvangen van overlast door alcohol- en drugsgebruik in het centrum van Alphen aan den Rijn. In de nacht van zaterdag op zondag moest de politie rond 04:00 uur ingrijpen bij een situatie die dreigde te escaleren.