Advertorial Sport

Wakeboarden voor kids bij Wet 'n Wild: leer het deze zomer op een stoere en veilige manier!

Wet 'n Wild

Ben jij tussen de 10 en 15 jaar oud en hou je van actie op het water? Dan heeft Wet ’n Wild Wakepark in Alphen aan den Rijn dé perfecte uitdaging voor jou! De Kids Wake Club is dé plek om deze zomer te leren wakeboarden, met professionele begeleiding, veilige materialen en vooral héél veel plezier.

De Kids Wake Club is speciaal ontwikkeld voor kinderen die willen kennismaken met deze spectaculaire sport. In een serie van 8 zondagochtendlessen leer je onder begeleiding van ervaren instructeurs je eerste start, bochten maken én zelfs een volledig rondje aan de kabel. Heb je dat eenmaal onder de knie? Dan ga je een stapje verder met je eerste trucjes, zoals een sprongstart vanaf de steiger, een ollie op het water of een coole 180 slide!

Twee lesreeksen in de zomer van 2025

Er zijn twee lesblokken van elk 8 lessen. Het eerste blok start op 18 mei, het tweede blok op 17 augustus. Elke zondag zijn er twee groepen: eentje start om 09:30 uur, de andere om 11:00 uur. De kosten zijn € 149,- per persoon – en dat is inclusief alle benodigde materialen!

Twijfel je nog of wakeboarden iets voor je is? Dan kun je eerst een proefles op woensdag boeken voor € 18,50.

Belangrijk om te weten

Er is beperkt plek, dus wees er snel bij! Houd er rekening mee dat na reservering en betaling geen restitutie mogelijk is bij gemiste lessen, bijvoorbeeld door vakantie of blessures.

Meedoen?

Stuur een mail naar info@wetnwild.nl en het team van Wet 'n Wild neemt contact met je op. Kijk voor meer informatie op de website

KIDSWakeclub! (Jouw verhaal).jpg

Meer nieuws

Advertorial Film gisteren 17:00

Bekijk de nieuwste filmbrief van Castellum

Vaderdag staat voor de deur, en wat geef je een vader die alles al heeft? Juist: een avond vol actie, snelheid en gezelligheid. Zaterdag 28 juni is het weer Men’s Night bij Castellum, met F1: The Movie, een spectaculaire actiefilm met Brad Pitt in de wereld van Formule 1. Hét perfecte cadeau.

Advertorial Romeinsweekend gisteren 12:18

Vroeger heette Alphen aan den Rijn Albaniana, oftewel ‘het witte water’– ontdek het Romeinse verleden!

Wist je dat de gemeente Alphen aan den Rijn een groot Romeins verleden heeft? Alphen aan den Rijn wordt ook wel ‘Wereldstad aan de Limes’ genoemd. Maar waarom is dat? Wat is hier vroeger allemaal gebeurd? Uit de Romeinse tijd is er niets zichtbaar overgebleven, maar door middel van vondsten en verhalen kan deze rijke geschiedenis wel worden doorverteld.

Sport gisteren 11:15

Alphians zetten mooie prestaties neer op Nederlands Kampioenschap

Tijdens het Pinksterweekend, op 7, 8 en 9 juni, vond het Nederlands Kampioenschap Little League plaats. Tijdens dit nationale honkbaltoernooi nemen regionale selectieteams uit heel Nederland het tegen elkaar op. Honk- en softbalvereniging Alphians was met spelers én een coach vertegenwoordigd. Hun teams hebben het weekend afgesloten met mooie prestaties.

Muziek gisteren 10:10

Nieuw koor in Alphen aan den Rijn: Alphens Bachkoor zoekt bassen

In samenwerking met de Kerkenraad van de Adventskerk heeft stadsorganist en dirigent Simon Stelling afgelopen woensdag een nieuw koor opgericht: het Alphens Bachkoor. De repetities vinden in juni plaats op woensdagavonden van 20:00 tot 21:00 uur in de Adventskerk.