Werkzaamheden aan spoor tussen Alphen aan den Rijn en Gouda

Josh Walet

Tussen Alphen aan den Rijn en Gouda rijden van woensdag 17 juni 05:00 uur tot zaterdag 20 juni 02:10 uur geen treinen. ProRail voert werkzaamheden uit aan het spoor. Reizigers moeten rekening houden met een extra reistijd van ongeveer 30 minuten.

Door de werkzaamheden rijden er geen treinen tussen Alphen aan den Rijn en Gouda. NS zet stopbussen in die reizigers tussen de verschillende stations vervoeren.

De stopbussen rijden tussen Alphen aan den Rijn, Waddinxveen Triangel, Waddinxveen, Waddinxveen Noord, Boskoop Snijdelwijk, Boskoop en Gouda.

Reisadvies voor reizigers

Reizigers die tussen Gouda en Alphen aan den Rijn reizen, krijgen het advies om via Woerden te reizen. Hiermee kunnen zij hun bestemming alsnog bereiken, al moet rekening worden gehouden met een langere reistijd.

Volgens NS bedraagt de extra reistijd tijdens de werkzaamheden ongeveer 30 minuten. Reizigers doen er daarom verstandig aan hun reis vooraf te plannen en rekening te houden met eventuele vertragingen.

Meer nieuws

Wonen en bouwen gisteren 15:34

Steekterbrug krijgt steeds meer vorm: contouren nieuwe rijbaan zichtbaar

De werkzaamheden aan de nieuwe Steekterbrug maken zichtbaar vooruitgang. Op zowel het noordelijke als het zuidelijke deel van het project is de afgelopen periode hard gewerkt aan de fundering van de nieuwe rijbaan. Daardoor zijn de eerste contouren van de toekomstige weg inmiddels goed te zien.

Politie en handhaving gisteren 14:01

Snelheidscontrole van politie op Burgemeester Bruins Slotsingel levert zeven boetes op

De politie heeft vanochtend een snelheidscontrole gehouden op de Burgemeester Bruins Slotsingel in Alphen aan den Rijn. Daarbij werden meerdere forse snelheidsovertredingen geconstateerd. Van één bestuurder werd het rijbewijs ingevorderd nadat hij met 107 km/u over de weg reed waar maximaal 50 km/u is toegestaan.

Maatschappelijk gisteren 13:39

Gemeente zet USAR-collega's in het zonnetje

Tijdens de vergadering van het Algemeen Bestuur zijn collega's van Veiligheidsregio Hollands-Midden die onlangs met USAR.NL in Venezuela zijn ingezet, in het zonnetje gezet. Als blijk van waardering ontvingen zij een bos bloemen van de burgemeesters.