De werkzaamheden aan de Van Boetzelaerstraat in Alphen aan den Rijn zijn nog niet voorbij. Na eerdere werkzaamheden aan het riool is afgelopen maandag fase 4 van de reconstructie gestart. Deze fase duurt volgens de huidige planning tot 25 september.
Eerder dit jaar werd al gewerkt aan de riolering in de Van Boetzelaerstraat. Destijds waren 3 fases aangekondigd, waarbij delen van de straat werden opengebroken en afgesloten voor verkeer. De derde fase liep volgens de toenmalige planning tot 12 juli.
Fase 4
Inmiddels is de vierde fase van de reconstructie gestart. De werkzaamheden vinden dit keer verderop in de Van Boetzelaerstraat plaats, na de inrit van de Bloemhofstraat en ongeveer ter hoogte van de Hortensiastraat.
Op dit gedeelte ligt de weg volledig open, waardoor er geen doorgang mogelijk is voor verkeer. Er zijn omleidingen ingesteld. Voetgangers kunnen wel gebruik blijven maken van de stoep.
De werkzaamheden duren volgens de officiële melding in Melvin tot zondag 27 september om 16:00 uur. Op de borden ter plaatse wordt vrijdag 25 september om 16:00 uur als einddatum genoemd.
