Advertorial Evenement

Wervingsavond bij de gevangenis Alphen a/d Rijn op dinsdag 2 september

DJI Alphen

Is werken in een gevangenis iets voor jou? Maak kennis met het werk van een penitentiaire inrichtingswerker, arbeidsbegeleider en complexbeveiliger tijdens de wervingsavond op dinsdag 2 september bij de gevangenis in Alphen aan den Rijn. Meld je nu aan via het aanmeldformulier.

Wat kun je verwachten

Je maakt kennis met de bijzondere wereld achter gesloten deuren. Ze laten je zien wat het van je vraagt ​​en hoe bijzonder het is om samen te werken met je collega's én gedetineerden. Dit is je kans op één van de meest bijzondere banen in de buurt zelf te ontdekken. Kom langs voor een unieke blik achter de muren, deuren en mensen bij Penitentiaire Inrichting Alphen aan den Rijn op dinsdag 2 september. Meld je nu aan via het aanmeldformulier en ontdek dit werk bij jou past!

Programma

Heb jij het in je om gedetineerden te begeleiden als penitentiaire inrichtingswerker? Een arbeidszaal te runnen als arbeidsbegeleider? Of aan de slag te gaan als complexbeveiliger? Meld je dan aan voor onze wervingsavond op dinsdag 2 september!

Tijdens een rondleiding in de inrichting kom je langs diverse afdelingen en kan je zelf ervaren hoe het is om in onze gevangenis te werken. Er is ook voldoende ruimte om al je vragen over het werk te stellen aan de medewerkers.

Let op, deze avond is alleen bedoeld voor mensen die geïnteresseerd zijn in een baan bij de gevangenis in Alphen aan den Rijn.

Aanmelden

Ben je benieuwd hoe het is om in een gevangenis te werken? Meld je dan nu via het aanmeldformulier. Ze ontvangen graag je volledige naam, emailadres, geboortedatum en telefoonnummer. "Laat je ons dan ook weten welke functie je het meest interessant vindt?"

Binnen een paar dagen ontvang je een reactie op jouw aanmelding en krijg je meer informatie over hoe deze dag er precies uitziet. Aanmelden kan t/m 1 september. Let op, deze wervingsavond is niet geschikt voor mensen onder de 18 jaar. 

Wat je verder nog moet weten

Het adres is:

  • PI Alphen aan den Rijn
  • Eikenlaan 36, 2404 BR Alphen aan den Rijn

Kom je met de auto? Je kunt gratis parkeren. Kom je met het openbaar vervoer? Bus 4 en bus 165 stoppen bij de PI Alphen a/d Rijn voor de deur.

Vergeet geen geldig legitimatiebewijs mee te nemen in de vorm van een paspoort of ID-kaart! Anders mag je helaas niet achter de gesloten deuren! Denk er ook aan dat je voorbereid bent voor de detectieprocedure en draag zo min potentiële metalen (riem, sieraden, horloge). Ook een laptop, digitaal horloge of telefoon mag niet mee naar binnen.

"Wij kijken uit naar je komst. Tot 2 september!"

Kijk voor meer informatie op werkenbijdji.nl/alphen.

Meer nieuws

Advertorial Eten en drinken vandaag 17:02

Moederdag bij De Herberg

Zet jouw moeder dit jaar écht in het zonnetje met de Deluxe High Tea bij de Stadsherberg. Op zondag 10 mei ben je van 12:00 tot 16:00 van harte welkom.

Werkzaamheden vandaag 16:43

Prins Hendrikstraat morgen gedeeltelijk afgesloten vanwege werkzaamheden

De Prins Hendrikstraat in Alphen aan den Rijn is morgen, dinsdag 21 april, tijdelijk deels afgesloten voor verkeer. De stremming vindt plaats op een klein gedeelte van de weg, precies tussen de in- en uitrit van appartementencomplex Hof van Alfen en de inrit van de Hedastraat. Ook op 29 en 30 april gaat de weg tussen 07:00 en 16:00 uur dicht, waardoor weggebruikers rekening moeten houden met lichte hinder.

Advertorial Overige vandaag 14:55

Beleef hoe autisme écht voelt in Buurthuis AquaRijn

Autisme wordt vaak uitgelegd in theorie of gezien door de lens van stereotype beelden. Maar écht begrip ontstaat pas wanneer je het zelf ervaart. In Buurthuis AquaRijn krijg je die kans met het Autisme Belevings Circuit (ABC): een unieke en interactieve ervaring die je meeneemt in de wereld van autisme.

Advertorial Maatschappelijk vandaag 13:04

Oud gereedschap krijgt tweede leven via Bouwcenter Goedhart

Bij Bouwcenter Goedhart kunnen zzp’ers en aannemers hun oude gereedschap eenvoudig doneren. Op de locatie staat een inzamelingsbak waar bruikbaar gereedschap op elk moment kan worden ingeleverd. Dit kan bijvoorbeeld wanneer klanten nieuw gereedschap aanschaffen, maar ook als zij nog goed gereedschap over hebben. Het ingezamelde materiaal krijgt vervolgens via stichting Gered Gereedschap een tweede leven in landen zoals Ghana en Oeganda, waar het wordt ingezet bij technische opleidingen voor jongeren.