Wethouder Oppatja komt op de koffie

Onder het motto; ‘wat leeft er in de stad’ drinkt wethouder Hélène Oppatja de komende tijd een kop koffie in de stad. Alphenaren met een vraag, een goed idee, of de wens  gewoon eens met de wethouder van gedachten te wisselen, kunnen zich aanmelden bij het bestuurssecretariaat, tel. 14 0172 of e-mail: gemeente@alphenaandenrijn.nl 

“In mijn eerste jaar als wethouder Werk en inkomen, Programma werk, Volkshuisvesting, Maatschappelijke deelname, Volksgezondheid, Cultuur en Dierenwelzijn heb ik mij grondig verdiept in de verschillende onderwerpen uit mijn portefeuille. Hiervoor heb ik tal van gesprekken gevoerd met mensen binnen en buiten de gemeentelijke organisatie. Als wethouder voel ik mij verbonden met de stad en verantwoordelijk voor het wel en wee van de inwoners, daarom wil ik graag met hen in gesprek”, aldus de wethouder.

Op de koffie bij... is bestemd voor alle inwoners, bedrijven, maatschappelijke organisaties en instellingen uit Alphen aan den Rijn. 

Meer nieuws

Advertorial Theater gisteren 17:01

Gevarieerd nieuw theaterseizoen bij Parkvilla

‘Muziek, cabaret, toneel, kleinkunst, theatercolleges. Van een swingend popkoor tot ingetogen solo's en aanstekelijke bands. Met doorgewinterde performers of aanstormend talent, we presenteren een gevarieerd programma voor iedereen’, vertelt Agnes van den Ham, coördinator theater.

Vacatureoverzicht gisteren 11:11

Alle vacatures van week 19 op een rij

Klaar voor een frisse stap in je carrière? Deze week zijn er weer nieuwe vacatures toegevoegd op Alphens.nl! Welke sector je ook aanspreekt, van techniek en zorg tot horeca en daarbuiten, wij hebben alle nieuwe kansen overzichtelijk voor je op een rijtje gezet.

Advertorial Overige gisteren 09:22

Buurthuis AquaRijn presenteert: Fashion Fix

Buurthuis AquaRijn zet zich actief in voor duurzaamheid en doet dat met Fashion Fix! Tijdens deze gezellige en inspirerende ochtenden ga je samen aan de slag met het herstellen, aanpassen of vermaken van je oude kleding. Zo geef je jouw kledingstukken een tweede leven én draag je bij aan een duurzamere wereld.

Advertorial Eten en drinken 8 mei 2026 17:16

Grill’nSmoke gaat indoor: dezelfde beleving, nieuwe setting

Al 18 jaar reist Grill’nSmoke door heel Nederland als festivalstijl BBQ-cateraar. Met de Amerikaanse smokers, foodtrailers en ongedwongen sfeer hebben ze naam gemaakt op events, bedrijfsfeesten en festivals. Wat al die jaren hetzelfde is gebleven? De passie voor goed eten, sfeer en beleving. En precies vanuit die gedachte zetten ze nu een nieuwe stap. Grill’nSmoke gaat naar binnen!