Advertorial Aarhof 50 jaar

Willy viert 25-jarig jubileum bij HEMA Alphen aan den Rijn

Bij de HEMA in Alphen aan den Rijn was het afgelopen donderdag feest. Willy, een vertrouwd gezicht voor velen, vierde haar 25-jarig jubileum bij de vestiging. Met een koffietafel, taart, cadeaus en een toespraak van filiaalmanager Erwin werd ze in het zonnetje gezet. “Ik heb nog steeds net zoveel plezier in mijn werk als toen ik hier begon”, vertelt Willy enthousiast.

Willie begon haar loopbaan bij de HEMA in 1976, op 15-jarige leeftijd in Amstelveen. Daar werkte ze 7,5 jaar, totdat ze stopte vanwege de geboorte van haar eerste kind. Toen haar kinderen groter werden, besloot ze haar carrière weer op te pakken. In 1999 startte ze bij HEMA Alphen aan den Rijn, waar ze nu precies 25 jaar werkt.

Eerste werkdag

“Mijn eerste werkdag hier herinner ik me nog goed”, zegt ze met een glimlach. “Tijdens de kassatraining wist ik nog alle afdelingnummers uit mijn hoofd. Iedereen stond versteld dat ik dat na zestien jaar nog wist!” Na een korte periode op de winkelvloer, ging ze aan de slag op de foodafdeling. Later maakte ze de overstap naar horeca. "Het contact met klanten is wat dit werk zo leuk maakt. Mensen delen hun verhalen, en daar geniet ik van."

Gedurende haar jaren bij de HEMA heeft Willy veel bijzondere herinneringen opgebouwd. Ze herinnert zich bijvoorbeeld hoe ze een collega hielp met een huwelijksaanzoek: "Ze had nee gezegd tegen haar vriend, maar wilde toch graag trouwen. We maakten samen een kaartje met een chocolaatje erbij. Uiteindelijk zei ze ja en is ze getrouwd. Dat soort momenten vergeet ik nooit." Ook de band met klanten is speciaal voor haar. “Sommige mensen komen wekelijks langs en delen hun verhalen. Dat doet me echt goed.”

Een vertrouwd gezicht

Filiaalmanager Erwin noemde Willy tijdens zijn speech een bekend en geliefd gezicht in de winkel: "Willy is grappig, gezellig en altijd rechtvaardig. Willy, bedankt voor 25 geweldige jaren bij HEMA."

Hoewel Willy over 2,5 jaar met pensioen gaat, kijkt ze nog steeds met plezier uit naar haar werkdagen. "Ik vind het opstarten van het restaurant, het maken van mooie broodjes en het contact met klanten nog steeds fantastisch. Maar straks geen wekker meer? Dat lijkt me heerlijk!"

Meer nieuws

Sport vandaag 16:18

Ajax neemt per direct afscheid van Alphense trainer John Heitinga

Ajax heeft hoofdtrainer John Heitinga, afkomstig uit Alphen aan den Rijn, per direct op non-actief gesteld. Ook assistent-trainer Marcel Keizer vertrekt. De club beëindigt hun contracten na een reeks teleurstellende prestaties. Heitinga’s verbintenis liep nog tot medio 2027.

Calamiteiten vandaag 16:08

Zwemmer onwel in zwembad Aquarijn

Donderdagmiddag 6 november is een zwemmer onwel geworden in zwembad Aquarijn in Alphen aan den Rijn. Het incident vond plaats tijdens het lunchzwemmen. Het personeel van het zwembad greep direct in, haalde het slachtoffer uit het water en startte meteen met reanimeren.

Politie en handhaving vandaag 15:02

Politie geeft dief reprimande na winkeldiefstal

De politie heeft zaterdagmiddag 1 november opgetreden bij een winkeldiefstal in Alphen aan den Rijn. Op sociale media meldt de politie dat een stel werd betrapt in een supermarkt: zij hadden hun boodschappen afgerekend, behalve twee halve liter blikken bier. Een winkelmedewerker zag hoe de man de blikken direct vanuit het schap in zijn binnenzak stopte.