Wisselvallig weer tijdens de jaarwisseling

Josh Walet

Tijdens de jaarwisseling kunnen Alphenaren zich opmaken voor wisselvallig weer, met regelmatige buien en stevige wind.

De temperaturen zullen 31 december naar verwachting schommelen tussen de zeven en tien graden Celsius. Tijdens de overgang naar het nieuwe jaar blijft de kans op buien groot, en de wind zal naar alle waarschijnlijkheid blijven waaien, zoals eerder op de dag. Het weer lijkt dus niet erg gunstig voor vuurwerkshows en buitenfestiviteiten.

Op 1 januari kunnen we opnieuw regen verwachten, vergezeld van een stevige westenwind. De temperaturen blijven relatief mild, naar verwachting tussen de zeven en tien graden. Dit betekent echter wel dat we ons kunnen voorbereiden op een koudere start van het nieuwe jaar in vergelijking met het voorgaande jaar, met een verschil van zes tot acht graden.

Meer nieuws

Advertorial Thuiszorg vandaag 16:57

Fokus biedt oplossing voor zelfstandig wonen met een beperking

Zelfstandig wonen, ook als je een lichamelijke beperking hebt. Fokus maakt het mogelijk. In de Alphense wijk Oudshoorn zijn vijftien aangepaste woningen beschikbaar voor mensen die hulp nodig hebben bij hun dagelijkse verzorging. “Je houdt zelf de regie over je leven, net als jij en ik”, zegt Angela van den Bosch, teamleider bij Fokus in Alphen aan den Rijn. “Alleen met een beetje hulp van een paar extra handjes.”

Politie en handhaving vandaag 16:20

Lichamen Paul en Gerda Klapper vier kilometer uit elkaar gevonden in Frankrijk

De lichamen van het vermiste echtpaar Paul (83) en Gerda (80) Klapper uit Alphen aan den Rijn zijn deze week gevonden in het noordoosten van Frankrijk. Opmerkelijk is dat de twee op ruim vier kilometer afstand van elkaar werden aangetroffen, in de buurt van het afgelegen gehucht Orquevaux.

Sport vandaag 15:36

Clubtrouw?

Clubtrouw. Het woord zal ongetwijfeld nog in de woordenboeken voorkomen, maar veel mensen weten denk ik niet meer wat het betekent. Althans, onder voetballers lijkt het al jaren een onbekend begrip te zijn. Dat blijkt ook dit jaar weer nu de overschrijvingsperiode is afgesloten. Het aantal overstappers is opnieuw gigantisch. Bij Alphense Boys is het helemaal bar: maar liefst veertien selectiespelers kozen voor een andere club.

Evenement vandaag 14:08

Vier de kracht in jezelf tijdens de vrouwenavond van Stichting SAVA

Vanavond, vrijdag 20 juni, verandert Buurtcentrum Mozaïek in een ontmoetingsplek vol vrouwelijke kracht, verbinding en cultuur. Stichting SAVA nodigt je van harte uit voor De Kracht in Jou, een feestelijke vrouwenavond waarin ontmoeting, inspiratie en diversiteit centraal staan.

Advertorial Sport vandaag 12:55

Enige vrouwensportschool van Alphen geopend: "Een veilige plek waar vrouwen zich op hun gemak voelen"

Sinds 12 mei is Alphen aan den Rijn een unieke sportschool rijker: VrouwFit, de enige vrouwensportschool in Alphen. Eigenaresse Lotte de Groot (30) opende de deuren van haar franchisevestiging aan de Paradijslaan, in het voormalige pand van Scapino. Met 500 m² sportoppervlak, persoonlijke begeleiding en een veilige sfeer speciaal voor vrouwen, biedt VrouwFit een compleet andere ervaring dan een reguliere sportschool.