Advertorial Eten en drinken

Yes, juli is begonnen en de zomer kan écht van start bij Sunset Beachbar!

Sunset Beachbar

De zon laat zich steeds vaker zien, de temperatuur loopt op en dat betekent maar één ding: tijd om te genieten! En waar kan dat beter dan bij Sunset Beachbar aan de Zegerplas?

Deze heerlijke spot in Alphen aan den Rijn is dé plek om samen te komen met vrienden, collega’s of familie voor een super borrel, een frisse cocktail of een lekkere bite. En goed nieuws: de openingstijden zijn verruimd, dus je kunt nu nog langer blijven hangen en genieten van die fijne zomerse avonden.

Zomerfeestjes en vaartochten

Deze maand staan er ook weer superleuke events op de planning! Zet vrijdag 26 juli alvast in je agenda, want dan is het tijd voor Klein Fuifje bij Sunset Beachbar. Perfect om de zomer te vieren met lekkere drankjes, fijne mensen en goede vibes! Haal je ticket al voor € 25. Wees er snel bij, want op = op.

Wil je zélf een borrel, verjaardag of ander feestje organiseren? Dat kan natuurlijk ook! Sunset Beachbar is de perfecte locatie voor al je feesten, borrels, bedrijfsuitjes, babyshowers, bruiloften en nog veel meer. Informeel, sfeervol en direct aan het water, wat wil je nog meer?

Nieuw deze zomer: huur onze Lekker Boat met schipper en ontdek de prachtige wateren van Alphen en de omgeving vanaf het water! Een unieke ervaring om met je gezelschap het ultieme zomergevoel te beleven.

Warme wintersfeer bij Sunset

En kijk je alvast uit naar de winter? Goed nieuws! Deze winter wordt Sunset Beachbar weer omgetoverd tot de Sunset Winter Lodge – een prachtige, winterse locatie vol sfeer, perfect af te huren voor elk soort gelegenheid. Van kerstborrels tot winterbruiloften: alles is mogelijk.

Dus: blok die agenda, nodig je vrienden uit en kom langs. Sunset Beachbar is helemaal klaar voor de zomer – en straks ook weer voor de winter – en jij straks ook!

Meer nieuws

Politie en handhaving gisteren 16:34

Zes mannen opgepakt voor handel en bezit van drugs

Zes mannen zijn op maandag 8 december aangehouden in Alphen aan den Rijn op verdenking van handel en bezit van soft- en harddrugs. Bij een politieactie zijn grote hoeveelheden verdovende middelen gevonden. Een woning aan de Diamantstraat is door de gemeente met spoed gesloten.

Verkeer en vervoer gisteren 15:19

Fietsers straks niet over Steekterbrug

Vanaf 7 januari kunnen fietsers niet meer over de Steekterbrug in Alphen aan den Rijn. De provincie Zuid‑Holland vervangt de zeventig jaar oude brug.

Advertorial Evenement gisteren 14:56

De 2e editie van Zegerplons: plons traditioneel of vanaf 4 meter hoogte

Op zondag 4 januari 2026 vindt bij de Zegerplas de tweede editie van de Zegerplons plaats; dé nieuwjaarsduik van Alphen aan den Rijn. Na een succesvolle eerste editie staat opnieuw een frisse en feestelijke start van het nieuwe jaar op het programma. Ren jij op de traditionele manier het koude water tegemoet, of glij jij dit jaar vanaf de 4 meter hoge glijbaan het nieuwe jaar in?