Liefde hangt in de lucht… Februari is aangebroken en dat betekent maar één ding: tijd om de liefde te vieren. Noteer zaterdag 14 februari alvast in je agenda en nodig je Amor uit, want deze avond staat alles in het teken van samen genieten bij La Cubanita. En omdat liefde bij La Cubanita niet stopt bij Valentijn, wordt verderop in dit bericht iets gedeeld waar elke fan écht blij van wordt.
¡Salud por el Amor!
Geniet samen met je geliefde van Cuba Clásica: onbeperkt tapas en desserts voor € 29,50 per persoon. Maak de avond compleet en proost op de liefde met de Valentine Coco cocktail, exclusief verkrijgbaar voor slechts € 4 tijdens Valentijn.
Nieuw! La Cubanita Gifts
Goed nieuws voor iedereen die het La Cubanita-gevoel graag wat langer vasthoudt: de giftshop is live. Van praktische goodies tot echte sfeermakers: perfect om zelf te houden of cadeau te geven, en nóg leuker in combinatie met de La Cubanita giftcard. Valentijnstip: geef de La Cubanita Valentijnskaars voor een vleugje Amor bij je thuis.
Arrangementen
CUBA COMPLETA
Het ultieme all-in arrangement voor € 36,50. Wil je écht alles uit je avond halen? Ga dan voor Cuba Completa! Dat is onbeperkt tapas, onbeperkt desserts én drankjes voor een vaste prijs.
Wat krijg je?
- Onbeperkt tapas & desserts.
- Onbeperkt tapbier, huiswijn, sangria, frisdrank, koffie & thee.
- Voor cocktails een kleine meerprijs van € 2,50.
- Blijf zo lang als je wilt, géén tijdslimiet.
- Beschikbaar van zondag t/m donderdag.
- Voor kinderen van 4 t/m 11 jaar geldt een tarief van € 24,50 p.p.
CUBA CLÁSICA
Het vertrouwde tapasfeest vanaf € 24,50. Geniet van onbeperkt tapas, maar nú inclusief verrukkelijke desserts voor de prijs die je al van La Cubanita gewend bent.
Wat krijg je?
- Onbeperkt tapas.
- Onbeperkt desserts.
- Tarief zondag t/m donderdag: € 24,50 p.p. en vrijdag en zaterdag: € 29,50 p.p.
- Voor kinderen van 4 t/m 11 jaar geldt een tarief van € 12,50 p.p. op zondag t/m donderdag en op vrijdag en zaterdag geldt een tarief van € 17,50 p.p.