Advertorial Eten en drinken

Zon in je glas, fiesta in je hart. November = Cocktailmaand!

La Cubanita

MUCHOS CÓCTELES, MUCHA FIESTA. Tijd om te proosten! November wordt omgedoopt tot Cocktailmaand, dé maand waarin we de zomer terugbrengen met tropische smaken en kleurrijke drankjes. Verwacht zon in je glas, vrolijke vibes en gezellige avonden vol zomerse energie. Of je nu komt met je amigos of een avondje met z’n tweeën plant, de sfeer is gegarandeerd feestelijk!

La Cubanita serveert volgende maand vijf unieke cocktails en twee verrassende mocktails, speciaal samengesteld om jou de smaken van de zomer te laten proeven. Fris, fruitig of een tikkie ondeugend, jij kiest. En dat alles voor slechts € 4 per cocktail en € 3 per mocktail. Dus waar wacht je nog op? Kom proosten, proef de zon en vier de Cocktailmaand bij La Cubanita!

Wat staat er op het menu?

Zeven specials, speciaal gemaakt om te delen met je amigos of gewoon lekker zelf van te genieten.

  • Cuban Sunset – perzik, framboos en sinaasappel: fruitig en zacht.
  • Blue Mule – blue curaçao, vodka en ginger beer: fris en een tikje pittig.
  • Cherry Berry Brandy – kersen, abrikoos en cranberry: zoet met een frisse twist.
  • Apricot Tumbler – abrikoos, gin en citrus: een frisse combinatie met bite.
  • Strawberry Cooler – aardbei, mango en munt: fris en alcoholvrij.
  • Cuban Split (mocktail) – aardbei, vanille en sinaasappel: romig en zachtfruitig.
  • The Parrot (mocktail) – zoete sinaasschil, aardbei en citrus: fris en tropisch met een vleugje bitterzoet. 

Waarom jij dit wilt meemaken

Cocktailmaand draait niet alleen om nieuwe smaken, maar ook om gezelligheid. Het is de perfecte gelegenheid om samen te proosten, iets nieuws te proberen en je avond nét dat beetje specialer te maken.

Reserveer je plekje

Deze specials zijn er alleen in de maand november, dus wees er snel bij. Reserveer je tafel en kom proosten bij La Cubanita!

Meer nieuws

Advertorial Overige vandaag 09:02

Even onbezorgd genieten: Tom in de buurt organiseert kano-uitstapje voor jonge mantelzorgers

Groei jij thuis op met een gezinslid dat extra zorg of aandacht nodig heeft? Of ken jij een gezin waarin dit speelt? Speciaal voor jonge mantelzorgers en hun ouders, broers of zussen wordt er op zaterdag 29 augustus een gezellige en actieve kanomiddag georganiseerd bij Boerderij de Vooruitgang in Aarlanderveen. De organisatie is op zoek naar deelnemers die zin hebben in een sportieve en volledig verzorgde dag op het water.

Calamiteiten vandaag 07:58

Politie rukt met meerdere eenheden uit voor incident bij AZC

Bij het asielzoekerscentrum (AZC) in Alphen aan den Rijn heeft zich gisteravond rond 22:00 uur een incident voorgedaan. Meerdere politie-eenheden en een ambulance kwamen met spoed ter plaatse. Het bleek te gaan om een ruzie.

Advertorial Film gisteren 17:00

Deze zomer in Castellum: The Odyssey en meer

De film waar al maanden naar wordt uitgekeken is vanaf morgen te zien in Castellum. The Odyssey is een spectaculaire Hollywoodfilm vol mythische wezens, actie en een indrukwekkende cast. Christopher Nolan (Oppenheimer, Interstellar) brengt Homeros’ klassieke epos tot leven en volgt Odysseus, de koning van Ithaka, tijdens zijn gevaarlijke reis terug naar huis na de Trojaanse Oorlog. Onderweg komt hij oog in oog te staan met onder andere een cycloop, sirenen en Circe.

Overige gisteren 14:39

Schoolkinderen leggen samen 98.180 kilometer af om het autoverkeer rond school te verminderen

Een jaar geleden ging de Immanuelschool in Boskoop een uitdaging aan: kinderen vaker te voet of met de fiets naar school krijgen. Een jaar later is de balans duidelijk: de deelnemende leerlingen tikten samen 39.272 keer hun medaillon tegen een High-Five-paal en legden daarmee 98.180 kilometer af. Dat is goed voor 2,4 keer een reis rond de wereld.