Dat doet ze anders nooit

  • Theater Castellum, Rijnplein 1-3, 2405 DB Alphen aan den Rijn
  • dinsdag 28 november 2023 om 20:15 – 21:45

Als geen ander kan Lenette met haar meesterlijke zelfspot een hilarisch verslag doen van haar pogingen die zich voorgoed van haar innerlijke Finnik te bevrijden.

Na de bevrijdende kleurexplosie van de show Paradijskleier gaat Lenette in haar nieuwe show nóg een stap verder op zoek naar totale vrijheid. Wie zou ik nog kunnen zijn... Is er nog iets anders mogelijk dan die prettig afgerichte vrouw, die keurig binnen de sociale lijntjes kleurt? Liever spijt van wél gedaan dan spijt van nooit gedaan. Geen bucket list maar een fukkit list. Durf je niet? Dan juist doen! 

Als geen ander kan Lenette met haar meesterlijke zelfspot een hilarisch verslag doen van haar pogingen zich voorgoed van haar innerlijke Finnik te bevrijden. Rauwer en eerlijker wordt het niet. Wie niets meer te verliezen heeft, is eindelijk vrij. 


Poelifinario winnaar 2019 

Lenette van Dongen won met haar vorige voorstelling ‘Paradijskleier’ de Poelifinario 2019. De Poelifinario is de cabaretprijs voor de theatermaker met het meest indrukwekkende programma van het seizoen. Lenette won in de categorie entertainment. Uit het juryrapport: 'Haar levenslust spat van het podium'. 


De pers over Lenette: 

NRC: 'Wonder van expressiviteit' 

Algemeen Dagblad: 'Schaamteloos geestige Lenette heeft te veel te vertellen om te stoppen' … 'Laat ons onbedaarlijk lachen. Bovenal om onszelf.' 

Theaterkrant: 'Die focus op het geluk van haar publiek levert een warm bad op, vol troost en plezier.' 


Stuur een agendapunt in

Meer agendapunten

17 mei 2023 – 14 juni 2023 Bibliotheek Rijn en Venen
Beatmakers

Wil jij goeie beats kunnen maken? Ben je een muziekliefhebber? Doe dan mee met deze workshop en leer van professionals hoe je een strakke beat maakt.

7 juni 2023 – 21 juni 2023 Bibliotheek Rijn en Venen
Bouw je eigen LEGO-robots (reeks)

Wil jij meer leren over robots en ben je dol op technisch LEGO? Bij deze workshop-reeks leer je er alles over!

7 juni 2023 – 21 juni 2023 Bibliotheek Rijn en Venen
Bouw je eigen LEGO-robots (reeks)

Wil jij meer leren over robots en ben je dol op technisch LEGO? Bij deze workshop-reeks leer je er alles over!

8 juni 2023 – 7 juli 2023 Bibliotheek Rijn en Venen
Expositie ontwerpwedstrijd 'Duurzame wijk'

Van 8 juni tot 7 juli zijn de finale-ontwerpen van vier klassen van het Ashram College en het Groene Hart Lyceum voor de ontwerpwedstrijd ‘Duurzame wijk’ te bewonderen in Alphen-Centrum!

10 juni 2023 – 14 juni 2023 Theater Castellum
The Little Mermaid 2D (NL)

Het verhaal van een jonge zeemeermin die dolgraag meer wil weten over de wereld buiten de zee.