Code geel in Alphen aan den Rijn vanwege onweersbuien

Archieffoto

Maandagochtend schijnt de zon en is de lucht blauw, maar het KNMI heeft voor Alphen aan den Rijn en omgeving code geel afgekondigd. Er is namelijk kans op onweersbuien.

Vanuit het zuidwesten trekken deze maandag onweersbuien over het land richting het noordoosten. Bij de buien kunnen lokaal windstoten van meer dan 60 km/uur en hagel voorkomen. Ook is er kans op blikseminslag. Daarom heeft het KNMI code geel afgekondigd. Voor Alphen aan den Rijn en omgeving is code geel tot 14:00 uur van kracht.

Verkeer en buitenactiviteiten kunnen hinder ondervinden van de onweersbuien. Het KNMI adviseert: mijd open water en open gebied, schuil niet onder bomen. Volg weerberichten en waarschuwingen.

Meer nieuws

Sport vandaag 10:24

Geslaagd tafeltennistoernooi verbindt ATTC en Wijkcentrum Swaenswijk

Bij de gezellige, gastvrije en inmiddels meer dan 50 jaar oude Alphense Tafeltennis Club ATTC vond op zaterdag 14 februari een zeer geslaagd tafeltennistoernooi plaats. In de gymzaal aan het Marsdiep 7 namen 8 thuisspelers van ATTC het op tegen 20 spelers van de tafeltennisgroepen van het jubilerende Wijkcentrum Swaenswijk, dat dit jaar het 10-jarig bestaan viert.

Advertorial Overige vandaag 09:06

Van doos tot hergebruik: zo gaan bedrijven in Alphen om met karton

Wie over de bedrijventerreinen van Alphen aan den Rijn rijdt, ziet ze vrijwel overal: stapels kartonnen dozen bij magazijnen en distributiecentra. Door de groei van webshops en logistieke dienstverlening is karton niet meer weg te denken uit het dagelijkse straatbeeld. Maar wat gebeurt er eigenlijk met al dat karton nadat de inhoud is uitgepakt?

Advertorial Sport gisteren 17:18

Hyrox bij dé Trailrun Store: hoe logisch is dat?

Trailrun en Hyrox lijken twee werelden. Toch staan Lindsay en Marion straks aan de start van het WK Hyrox in Stockholm. De twee fanatieke trailrunners, bekend van hun avonturen met dé Trailrun Store, bewijzen dat je niet hoeft te kiezen. Je kunt het gewoon allebei doen.

Politie en handhaving gisteren 15:37

Meerdere meldingen van oplichting in Gemeente Alphen aan den Rijn

Afgelopen weekend zijn in de Gemeente Alphen aan den Rijn meerdere meldingen binnengekomen van oplichting. Het gaat om verschillende vormen, zoals nepagenten, nepbankmedewerkers en fraude via sociale media. De politie roept je op om extra alert te zijn.

Kinderen gisteren 14:41

Vakantie-Bijbel-Week voor basisschoolkinderen in de Sionskerk

Heeft jouw kind al plannen voor de voorjaarsvakantie? In de Sionskerk wordt opnieuw een gezellige Vakantie-Bijbel-Week georganiseerd voor basisschoolkinderen. Drie ochtenden lang staat er een afwisselend en superleuk programma klaar. Er wordt samen gezongen, geluisterd naar Bijbelverhalen, geknutseld, gebouwd en spelletjes gedaan.

Politie en handhaving gisteren 13:57

Geen aanhoudingen na inval in bedrijfspand aan De Hoorn

De politie deed in de nacht van dinsdag 10 op woensdag 11 februari een inval in een bedrijfspand aan De Hoorn in Alphen aan den Rijn. Die actie was samen met de Douane. Er is niemand aangehouden en het onderzoek krijgt geen vervolg.