Parkeergarage Baronie uit voorzorg deels afgesloten
Wil je jouw auto parkeren in de parkeergarage van winkelcentrum De Baronie? Dan kan dat momenteel alleen in het overdekte gedeelte. Het bovenste gedeelte van de parkeergarage is uit voorzorg afgesloten.
De parkeergarage telt in totaal 444 parkeerplekken, maar een deel van deze parkeerplekken is op dit moment niet toegankelijk. Het gaat om het bovenste gedeelte van de parkeergarage, waar auto’s niet overdekt staan. De toegang naar het parkeerdek is geblokkeerd door een afzetlint en een oranje pilon. De reden voor de afsluiting is ‘bouwkundig herstel’, bevestigt Green Real Estate, eigenaar van de parkeergarage. Er is sprake van 'terugkerende visuele schade' op het bovenste parkeerdek.
Zorgen over de staat van de parkeergarage zijn volgens de eigenaar niet nodig. "De eerste voorlopige uitkomsten van het onderzoek geven een voorlopige inzage in de herstelwerkzaamheden die nodig zijn maar zijn geen reden tot acute maatregelen. Uit voorzorg, en in nauw overleg met de gemeente, hebben we besloten het bovenste parkeerdek wel te sluiten zodat we alvast kunnen beginnen met de voorbereidingen voor de herstelwerkzaamheden van dit bovenste parkeerdek."