Advertorial Alphense Fijnproevers

Wie kun je waar bewonderen tijdens Alphense Fijnproevers

De tijd vliegt, want dit is alweer de vierde week dat je kunt genieten van een diner met smaakvolle livemuziek. Welke artiest waar en wanneer speelt is te vinden op de Alphense Fijnproevers website. Maar we stellen ze ook graag even aan je voor.

Tijdens Alphense Fijnproevers kun je de gehele maand november van zondag tot en met donderdag in tien verschillende Alphense restaurants genieten van een speciaal samengesteld meergangendiner, onder begeleiding van één van onze Alphense artiesten.

Ook deze week zijn de restaurants weer goed gevuld met artiesten. Zo kun je op zondag van Emiel, Michiel en Roos genieten. Maar ook Marit, Johan, Nikki, Machiel, Quinty, Kwint, Lisa, Sophia en Tobian, Thomas en Kelsey, Nikki, Lara en Qiqi zullen hun instrumenten uit de kast halen om jou van je stoel te blazen. De artiesten maken deze belevenis helemaal compleet.

De artiesten

Ben jij benieuwd welke muziek je deze week kan verwachten? Hieronder stellen we enkele artiesten aan je voor. We zullen niet alles verklappen, want je kan het veel beter zelf ervaren tijdens een fantastische avond!

Thomas en Kelsey zijn een fantastisch duo als het gaat om muziek maken. Ze spelen de leukste old classics voor jou. Hun repertoire bestaat voornamelijk uit jazz en singer-songwriter plaatjes. Terwijl Kelsey haar prachtige stem laat horen, ondersteunt Thomas haar met zijn gitaar. Als dat niet als muziek in de oren klinkt, weten wij het ook niet meer.

Roos is een kameleon als het om muziek gaat. Zij zingt veel verschillende soorten muziek, van pop tot aan rock. Daarbij is gitaar spelen helemaal haar ding. Ze schrijft eigen nummers die ze begeleidt op de gitaar. In de toekomst wil ze dan ook zangeres worden. Heb jij zin in een avond vol verassende muziek?

Lara, Nikki en Qiqi zijn al langere tijd vriendinnen van elkaar. Zingen is voor deze dames de grootste uitlaatklep. Ze doen het graag en daar halen ze veel plezier uit. Ze hopen dat ze de passie en het gevoel van muziek met jou kunnen delen. Het prachtige gezang van deze dames maakt de avond helemaal compleet.

Johan vertaalt de beste rock- en popsongs van vroeger tot nu. Zo zit er voor iedereen iets tussen. Dat klinkt als een gezellig avondje uit voor het hele gezin!

Zondag 20 november

  • Maggie Blue: Emiel
  • Brasserie De Alphense Burgemeester: Michiel
  • Bon Bini: Roos

Maandag 21 november

  • De Beren: Marit
  • Brasserie De Alphense Burgemeester: Johan

Dinsdag 22 november

  • Grand Café Eight: Nikki
  • ’s Molenaarsbrug: Marit
  • Tamarinde: Quinty

Woensdag 23 november

  • Grand Café Eight: Kwint
  • Is Morus: Nikki
  • Koeien en Kaas: Thomas en Kelsey
  • Maggie Blue: Quinty
  • ’s Molenaarsbrug: Machiel
  • Brasserie De Alphense Burgemeester: Marit

Donderdag 24 november

  • Berlijn aan de Rijn: Machiel
  • Bon Bini: Nikki, Lara en Qiqi
  • Grand Café Eight: Lisa
  • Koeien en Kaas: Sophia en Tobian

Alphense Fijnproevers wordt mede mogelijk gemaakt door Vereniging Ondernemingen Centrum (VOC) en de Nieuwe Muziekschool Alphen aan den Rijn.


Meer nieuws

Politiek vandaag 17:32

Oranje Nassausingel wordt helemaal 50 km/u straat

De Oranje Nassausingel die vanaf de N207 Alphen-Stad invoert, wordt over de hele lengte een 50 km/u toegangsweg. De weg wordt opnieuw ingericht "Het blijft natuurlijk niet alleen bij een nieuw bord met 50", zegt wethouder Relus Breeuwsma.

Wonen en bouwen vandaag 14:52

Gemeente laat video maken over toekomst Gnephoek

Wel of niet bouwen in de Gnephoek? Deze vraag klinkt al jaren in de gemeente. Inmiddels is ook de provincie én de minister voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening betrokken. Gemeente Alphen aan den Rijn heeft een video laten maken die laat zien hoe zij aankijken tegen de woningbouw.

Wonen en bouwen vandaag 13:45

Beschermde waterspitsmuis zorgt voor uitstel bouw Van der Valk hotel

In oktober vorig jaar heeft de raad ingestemd met de bouw van het Van der Valk hotel. Dit hotel zal langs de N11 gebouwd worden en zal dienen als ‘landmark’ in de entreeport van Alphen aan den Rijn. Waarom de bouw nog niet begonnen is? De boosdoener is een beschermde diersoort.