Advertorial Economie

Dit weekend open dag bij Bezemer Fitness

Dit weekend is het Open Dag bij Bezemer Fitness. Op 12 en 13 januari staat ons team klaar om jou alles te laten zien en te vertellen over de leukste sportclub van Alphen aan den Rijn!

Heeft u al eens over de eGYM gehoord? Binnen een half uur traint u alle grote spiergroepen van uw lichaam op 8 apparaten die helemaal zijn ingesteld op uw lichaamshouding en maximale krachtvermogen. Hierdoor traint u gegarandeerd op de juiste manier. Neem binnenkort eens een kijkje!

Benieuwd naar onze groepslessen? Doe mee met een van onze groepslessen en ervaar het zelf!

Zaterdag 12 januari
09.15 - 10.00 uur: HIIT (High Intensity Interval Training)
09.30 - 10.30 uur: Zumba

Zondag 13 januari 
09.00 - 10.00 uur: BBB (Buik, Billen, Benen)
10.00 - 11.00 uur: Hardloop Clinic
10.00 - 11.00 uur: Spinning
11.00 - 12.00 uur: Body Pump

Ben jij er gezellig bij?


Meer nieuws

Multivlaai Alphen gaat verhuizen
Winkels gisteren 16:12

Multivlaai Alphen gaat verhuizen

De Multivlaai in Alphen aan den Rijn gaat verhuizen. De winkel op de Hooftstraat sluit zijn deuren en verhuist naar Julianastraat 10. De huidige franchiser stopt ermee maar de heer Rezai neemt het stokje over en gaat verder op een nieuwe plek.

Wild Romance optreden bij Scala Reünie
Evenementen gisteren 15:35

Wild Romance optreden bij Scala Reünie

Aanstaande zaterdag houdt het Scala College een reünie ter ere van het 25-jarig bestaan. Alle oud-leerlingen en (oud-)medewerkers van de school en haar voorlopers zijn uitgenodigd. Vandaag maakte de organisatie van de reünie bekend dat de band Wild Romance komt optreden, de oude band van Herman Brood.  

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.